Media o nas

Co o nas mówią media

Skup Aut Gdańsk

SKUP AUT GDAŃSK


Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która wyspecjalizowała się, jak sama nazwa Skup Aut Gdańsk wskazuje, w skupowaniu aut na terenie Gdańska i okolic.
Posiadamy ogromne doświadczenie. Jesteśmy liderem tej branży na terenie Gdańska i gmin ościennych.
Nasza wysoce profesjonalna kadra wywodzi się z byłych pracowników firm motoryzacyjnych, takich jak np. PZM siedziba Gdańsk, dealerów, po pracowników warsztatów i fanów motoryzacji.
Jeśli chcesz najkorzystniej sprzedać auto skorzystaj z firmy

Skup Aut Gdańsk!


Wiele osób próbuje sprzedać auto na własną rękę sprzedać swój samochód za pośrednictwem wielu dostępnych obecnie internetowych serwisów ogłoszeniowych. Z naszych obserwacji i zasłyszanych od klientów Skup Aut Gdańsk historii, wynika, że jest to proces problematyczny, jak i bardzo czasochłonny.
Po pierwsze, należy przygotować auto do sprzedaży.
A nie owijając w bawełnę, któż z nas dba o samochód, który zamierza wkrótce wystawić do sprzedaży? Należy auto wysprzątać, nierzadko wyprać tapicerkę, porządnie umyć, zrobić atrakcyjne zdjęcia i tu się zaczyna. Następnie zakłada się konto na portalu, dodaje ogłoszenie i nagle wyskakuje komunikat:

"rozmiar zdjęcia przekracza dopuszczalny przez nasz serwis rozmiar- to nie u NAS w Skup aut Gdańsk"

.
Jak dotarliście do tego momentu i się nie poddaliście, to gratulujemy. Jak wszystko już poszło zgodnie z planem, należy już tylko opłacić ogłoszenie i czekać na telefony potencjalnych nabywców.
Czasem telefon pozostaje głuchy. Niekiedy dzwoni bez przerwy. I właśnie tu nadchodzi moment, w którym sprzedający mierzy się z wypytującymi o wszelkie szczegóły dzwoniącymi.
W większości przypadków i tak są nimi osoby, które nie zamierzają samochodu zakupić. Wiele telefonów jest od ludzi wystawiających taki sam lub podobny pojazd i chcących porównać ofertę.
Niektórzy wydzwaniają każde ogłoszenie w poszukiwaniu zdesperowanego sprzedającego i chcą upolować okazję za bezcen. Dla osoby prywatnej, nienawykłej do tego typu aktywności, jest to zderzenie z niezrozumiałą sytuacją. Często trafiając do


Skup Aut Gdańsk


, dzielą się swoimi przemyśleniami nad brakiem wiarygodności umawiających się na oglądanie, a czasem nawet na bezwarunkowy zakup auta zaraz po przyjeździe. Potencjalni klienci to często osoby dzwoniące pod wpływem chwili, które kiedy porównają kilka kolejnych ofert, stracą zapał do nabycia przez Was wystawionego auta. W Internecie zawsze można znaleźć "lepiej", "taniej", "bliżej".
I z tym sprzedający powinien, niestety się liczyć. Kupujący mają coraz większe wymagania odnośnie samochodów. Najchętniej nabyliby auto czyste, zadbane, bez rys, otarć, świeżo po przeglądzie i zawartym na rok ubezpieczeniem- oczywiście po stronie sprzedającego. Brak telefonów w sprawie ogłoszenia przygnębia, jednak odbieranie telefonów może w konsekwencji powodować to samo uczucie.
Skup Aut Gdańsk to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie chcą tracić czasu, nie lubią być zwodzone i nie chcą się irytować odpowiadaniem na czasem naprawdę rozbrajające pytania.
Dodamy tylko, że większość potencjalnych klientów umawia się na oględziny w dni wolne od pracy, zatem jeśli nie chcesz marnować weekendu na czekanie, dzwoń i negocjuj ze Skup Aut

Gdańsk!


Skup Aut Gdańsk kupuje wszelkie samochody, w każdym stanie, od rocznika 1995 do 2020. Zatem skupujemy samochody nowe, poleasingowe, floty trójmiejskich przedsiębiorstw, auta uszkodzone (na części), z kończącym się OC i przeglądem.
Oczywiście Skup Aut Gdańsk prowadzi również autokasację- wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do wyrejestrowania samochodu.
Jeżeli jakiejś wątpliwości jeszcze nie wyjaśniliśmy, informujemy, że pomożemy w każdej sytuacji. Nasze doświadczenie zbierane latami naprawdę owocuje. Zadzwoń do Skup Aut Gdańsk i się przekonaj!
.


Pisząo Nas ... w GdańskuZAŁATWIAJĄ WSZELKIE FORMALNOŚCI W GDYNI ZWIĄZANE Z ZAKUPEM AUTA, A NA ŻYCZENIE PRZYWOŻĄ GOTÓWKĘ NA MIEJSCE!

Jest nam również niezmiernie miło polecić firmę, kiedy dzwonią do Nich znajomi naszych klientów i słowa które słychać to: "Dzień dobry! Kupili Państwo auto od naszych znajomych, czy bylibyście także zainteresowani naszym samochodem?"
To są chwile, dla których warto się przykładać, nieustannie szkolić kadry, oraz dbać o klienta.

Publikacja na : Polskie Szkoły Jazdy