Nasz załoga

Zobacz kim jesteśmy

Nasza załoga

Arek Nowakowski

Zajmuje się skupem i sprzedażą samochodów od ponad 20 lat. Jest właścicielem 20 komisów w całej Polsce oraz współpracuje z ponad 100 innymi punktami sprzedaży. Specjalizuje się również w wyszukiwaniu samochodów na terenie Niemiec, Danii, Holandii oraz Belgi pod indywidualne zamówienie.

Firmę www.sprzedajnamauto.pl założył w 2005r. wspólnie z Sobiesławem Zasadą, pierwszym importerem oraz autoryzowanym dealerem Mercedesa w Polsce. Arek Nowakowski jest także właścicielem 40 stacji diagnostycznych, głównie zlokalizowanych w województwie pomorskim.

Po założeniu firmy www.sprzedajnamauto.pl wyspecjalizował się w odkupywaniu aut na terenie całej Polski. Jest on również współwłaścicielem największej w województwie pomorskim autokasacji, reprezentowanej przez Auto Skup Jacek Szczygło, mieszczącej się w Kieleńskiej Hucie koło Gdyni.

Arek Nowakowski, reprezentujący www.sprzedajnamauto.pl posiada również kontakty w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie. Jest jednym z bardziej liczących się importerów samochodów z tych krajów na kraje byłego bloku wschodniego. Zajmuje się wyszukiwaniem na zlecenie, jak i organizacją transportu drogą morską aut zza oceanu. Jest on również jednym z największych importerów sprzętu budowlanego takiego jak koparki, samochody ciężarowe, dźwigi i inne.

Z powodu zarejestrowania głównej siedziby firmy w województwie pomorskim, główny nacisk położył on na działalność na tym właśnie terenie. Starając się wyjść naprzeciwko oczekiwaniom klientów chcących szybko i bez zbędnych komplikacji odsprzedać auta w naszym województwie, ułatwił kontakt przez założenie sieci stron internetowych wraz z formularzami pod adresem www.sprzedajnamauto.pl.


Jakub Szymanowski

Dołączył do naszej obsady rok później. W firmie www.sprzedajnamauto.pl zajmuje się koordynowaniem działań na terenie Gdyni.

W latach 2003- 2005 zdobywał tytuł najlepszego sprzedawcy w firmie Auto Nowak Renault Polska z siedzibą w Kębłowie koło Wejherowa. Jest on również właścicielem największego w Warszawie autohandlu samochodów luksusowych Invest Cars, specjalizującego się w kupnie i sprzedaży samochodów krajowych, jak i zagranicznych.

Ponadto, od 2010 roku, reprezentując firmę www.sprzedajnamauto.pl nawiązał szereg kontaktów w krajach takich jak Wietnam, Indie oraz Chinach w celu eksportu samochodów podlegających recyclingowi z terenów Polski, Ukrainy, Białorusi i Węgier.

W 2014 roku został ceryfikowanym biegłym sądowym w sprawach wypadków na terenie RP. Jest on jednym z najlepszych rzeczoznawców w naszym województwie. Jakub Szymanowski zarządza flotą ponad 60 lawet w województwie pomorskim. Ściśle współpracuje on także z Urzędem Miasta Gdynia, jak i dwoma parkingami miejskimi, podlegającymi pod zarząd miasta.


Jacek Szczygło

Zatrudniony w firmie www.sprzedajnamauto.pl od 2009 roku. Jest on odpowiedzialny za kasację i utylizację pojazdów.

W latach 80-tych był on jednym z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych w firmie Automobilklub Orski z Gdańska. W późniejszych latach startował on również z sukcesami we wszelkiego rodzaju rajdach offroadowych, między innymi w imprezach w miejscowości Swornegacie z pilotem Romanem Lisowskim, pochodzącym ze Śląska oraz innych lokalnych m.in. Kartuzy.

Ponadto, w firmie www.sprzedajnamauto.pl jest odpowiedzialny za największą hurtownię części zamiennych pochodzących z recyclingu. Jest on głównym właścicielem firmy Auto Skup Kasacja Pojazdów z Gdyni, podlegającej pod firmę www.sprzedajnamauto.pl.


Adrian Ziółkowski

Nasz flagowy kierowca i osoba odpowiedzialna za pracę pozostałych kierowców w firmie www.sprzedajnamauto.pl. W naszej załodze od ponad pięciu lat. Głowny dyspozytor kierowców na całe województwo Pomorskie.

Jest pod telefonem 24/h 7 dni w tygodniu, świadczy również pomoc Assistance dla większości firm ubezpieczeniowych w Polsce. Zawsze pierwszy na miejscu wypadku lub kolizji, zawsze pierwszy jak popsuje nam się auto :)

Podstawia samochody zastępcze z naszej wypożyczalni na miejsce wskazane przez Klienta


Jeśli chciałbyś z nami nawiązać stałą współpracę dotyczącą opisach dziedzin, w szczególności kupna i sprzedaży samochodów, skontaktuj się z nami pod numerami telefonów:

  • Skup Aut Gdynia - 500-844-411

Jeśli masz pytania odnośnie kasacji, recyclingu, badań diagnostycznych, skontaktuj się z Jackiem Szczygło 790-440-250.
Serdecznie zapraszamy.

Kierownictwo firmy www.sprzedajnamauto.pl

Skorzystaj z naszej oferty: skup aut Gdynia oraz skup aut Gdańsk

scroll up